  • RNR57C1150FRBSL1
RNR57C1150FRBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C1150FRBSL1
HK JDW NO:
866-RNR57C1150FRBSL1
Package:
Datasheet:
Description:
1.15kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C1150FRBSL1
  • Resistance
    1.15kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm