  • RNR57C1332FSBSL1
RNR57C1332FSBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C1332FSBSL1
HK JDW NO:
866-RNR57C1332FSBSL1
Package:
Datasheet:
RNR57C1332FSBSL1
Description:
1.33kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C1332FSBSL1
  • Resistance
    1.33kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm