  • RNR57C2491FMRSL
RNR57C2491FMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C2491FMRSL
HK JDW NO:
866-RNR57C2491FMRSL
Description:
2.49kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C2491FMRSL
  • Resistance
    2.49kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm