  • RNR57C2942FSRSL
RNR57C2942FSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C2942FSRSL
HK JDW NO:
866-RNR57C2942FSRSL
Package:
Datasheet:
RNR57C2942FSRSL
Description:
2.94kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C2942FSRSL
  • Resistance
    2.94kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm