  • RNR57C3161FSRSL1
RNR57C3161FSRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C3161FSRSL1
HK JDW NO:
866-RNR57C3161FSRSL1
Description:
3.16kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C3161FSRSL1
  • Resistance
    3.16kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm