  • RNR57C4750FPBSL1
RNR57C4750FPBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C4750FPBSL1
HK JDW NO:
866-RNR57C4750FPBSL1
Package:
Datasheet:
RNR57C4750FPBSL1
Description:
4.75kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C4750FPBSL1
  • Resistance
    4.75kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm