  • RNR57C5110FSBSL1
RNR57C5110FSBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C5110FSBSL1
HK JDW NO:
866-RNR57C5110FSBSL1
Description:
5.11kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C5110FSBSL1
  • Resistance
    5.11kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm