  • RNR57C75R0FPRSL1
RNR57C75R0FPRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C75R0FPRSL1
HK JDW NO:
866-RNR57C75R0FPRSL1
Description:
75Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C75R0FPRSL1
  • Resistance
    75Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm