  • RNR57E1582FSRSL1
RNR57E1582FSRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E1582FSRSL1
HK JDW NO:
866-RNR57E1582FSRSL1
Description:
1.58kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E1582FSRSL1
  • Resistance
    1.58kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm