  • RNR57E2212FMRSL1
RNR57E2212FMRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E2212FMRSL1
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR57E2212FMRSL1
Package:
Datasheet:
Description:
2.21kOhm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E2212FMRSL1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    2.21kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm