  • RNR57E3741FRRSL
RNR57E3741FRRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E3741FRRSL
HK JDW NO:
866-RNR57E3741FRRSL
Description:
3.74kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E3741FRRSL
  • Resistance
    3.74kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm