  • RNR57E4221FRBSL1
RNR57E4221FRBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E4221FRBSL1
HK JDW NO:
866-RNR57E4221FRBSL1
Package:
Datasheet:
RNR57E4221FRBSL1
Description:
4.22kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E4221FRBSL1
  • Resistance
    4.22kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm