  • RNR57E4422FMRSL1
RNR57E4422FMRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E4422FMRSL1
HK JDW NO:
866-RNR57E4422FMRSL1
Description:
4.42kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E4422FMRSL1
  • Resistance
    4.42kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm