  • RNR57E4750FSRSL
RNR57E4750FSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E4750FSRSL
HK JDW NO:
866-RNR57E4750FSRSL
Description:
4.75kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E4750FSRSL
  • Resistance
    4.75kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm