  • RNR57E5110FSRSL
RNR57E5110FSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E5110FSRSL
HK JDW NO:
866-RNR57E5110FSRSL
Package:
Datasheet:
RNR57E5110FSRSL
Description:
5.11kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E5110FSRSL
  • Resistance
    5.11kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm