  • RNR57E8062FPRSL
RNR57E8062FPRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E8062FPRSL
HK JDW NO:
866-RNR57E8062FPRSL
Description:
8.06kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E8062FPRSL
  • Resistance
    8.06kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm