  • RNR57E8450FSBSL1
RNR57E8450FSBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E8450FSBSL1
HK JDW NO:
866-RNR57E8450FSBSL1
Description:
8.45kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E8450FSBSL1
  • Resistance
    8.45kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm