  • RNR57E9310FMRSL
RNR57E9310FMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E9310FMRSL
HK JDW NO:
866-RNR57E9310FMRSL
Package:
Datasheet:
RNR57E9310FMRSL
Description:
9.31kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E9310FMRSL
  • Resistance
    9.31kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm