  • RNR57E9760FMBSL1
RNR57E9760FMBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E9760FMBSL1
HK JDW NO:
866-RNR57E9760FMBSL1
Description:
9.76kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E9760FMBSL1
  • Resistance
    9.76kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm