  • RNR60C1052FMRSL
RNR60C1052FMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C1052FMRSL
HK JDW NO:
866-RNR60C1052FMRSL
Description:
10.5kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C1052FMRSL
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    10.5kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm