  • RNR60C12R1FRBSL
RNR60C12R1FRBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C12R1FRBSL
HK JDW NO:
866-RNR60C12R1FRBSL
Description:
12.1Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C12R1FRBSL
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    12.1Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm