  • RNR60C1322BSRSL
RNR60C1322BSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C1322BSRSL
HK JDW NO:
866-RNR60C1322BSRSL
Package:
Datasheet:
RNR60C1322BSRSL
Description:
13.2kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C1322BSRSL
  • Tolerance
    0.1%
  • Resistance
    13.2kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm