  • RNR60C1323DSBSL
RNR60C1323DSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C1323DSBSL
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR60C1323DSBSL
Package:
Datasheet:
RNR60C1323DSBSL
Description:
132kOhm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C1323DSBSL
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    0.5%
  • Resistance
    132kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm