  • RNR60C13R0FSBSL
RNR60C13R0FSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C13R0FSBSL
HK JDW NO:
866-RNR60C13R0FSBSL
Description:
13Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C13R0FSBSL
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    13Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm