  • RNR60C13R7DSBSL
RNR60C13R7DSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C13R7DSBSL
HK JDW NO:
866-RNR60C13R7DSBSL
Package:
Datasheet:
RNR60C13R7DSBSL
Description:
13.7Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C13R7DSBSL
  • Tolerance
    0.5%
  • Resistance
    13.7Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm