  • RNR60C1474FPRSL1
RNR60C1474FPRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C1474FPRSL1
HK JDW NO:
866-RNR60C1474FPRSL1
Package:
Datasheet:
RNR60C1474FPRSL1
Description:
1.47MOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C1474FPRSL1
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    1.47MOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm