  • RNR60C1582FRRSL
RNR60C1582FRRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C1582FRRSL
HK JDW NO:
866-RNR60C1582FRRSL
Description:
15.8kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C1582FRRSL
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    15.8kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm