  • RNR60C1823FSM76
RNR60C1823FSM76
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C1823FSM76
HK JDW NO:
866-RNR60C1823FSM76
Package:
Conformal
Datasheet:
Description:
Through Hole 182kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C1823FSM76
    Select All
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Conformal
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    182kOhm
  • Composition
    Metal Film
  • Power Rating
    250mW
  • Military Standard
    MIL-PRF-55182
  • Lead Length
    38.1mm
  • Diameter
    3.18mm
  • Length
    14.25mm