  • RNR60C2323DSBSL
RNR60C2323DSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C2323DSBSL
HK JDW NO:
866-RNR60C2323DSBSL
Package:
Datasheet:
Description:
232kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C2323DSBSL
  • Tolerance
    0.5%
  • Resistance
    232kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm