  • RNR60E1001BSRSL
RNR60E1001BSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E1001BSRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E1001BSRSL
Description:
1kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E1001BSRSL
  • Resistance
    1kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm