  • RNR60E11R4DSBSL
RNR60E11R4DSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E11R4DSBSL
HK JDW NO:
866-RNR60E11R4DSBSL
Description:
11.4Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E11R4DSBSL
  • Resistance
    11.4Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm