  • RNR60E1354BSBSL
RNR60E1354BSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E1354BSBSL
HK JDW NO:
866-RNR60E1354BSBSL
Description:
1.35kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E1354BSBSL
  • Resistance
    1.35kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm