  • RNR60E1961FRRSL
RNR60E1961FRRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E1961FRRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E1961FRRSL
Package:
Datasheet:
RNR60E1961FRRSL
Description:
1.96kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E1961FRRSL
  • Lead Length
    38.1mm
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Resistance
    1.96kOhm
  • Power Rating
    250mW