  • RNR60E2521BSBSL
RNR60E2521BSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E2521BSBSL
HK JDW NO:
866-RNR60E2521BSBSL
Package:
Datasheet:
Description:
2.52kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E2521BSBSL
  • Resistance
    2.52kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm