  • RNR60E2551BMRSL1
RNR60E2551BMRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E2551BMRSL1
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR60E2551BMRSL1
Package:
Datasheet:
Description:
2.55kOhm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E2551BMRSL1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    2.55kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm