  • RNR60E25R5BSBSL1
RNR60E25R5BSBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E25R5BSBSL1
HK JDW NO:
866-RNR60E25R5BSBSL1
Package:
Datasheet:
RNR60E25R5BSBSL1
Description:
25.5Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E25R5BSBSL1
  • Resistance
    25.5Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm