  • RNR60E3011DRRSL
RNR60E3011DRRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E3011DRRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E3011DRRSL
Description:
3.01kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E3011DRRSL
  • Resistance
    3.01kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm