  • RNR60E36R5FRRSL
RNR60E36R5FRRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E36R5FRRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E36R5FRRSL
Package:
Datasheet:
RNR60E36R5FRRSL
Description:
36.5Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E36R5FRRSL
  • Resistance
    36.5Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm