  • RNR60E40R2FSBSL
RNR60E40R2FSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E40R2FSBSL
HK JDW NO:
866-RNR60E40R2FSBSL
Package:
Datasheet:
RNR60E40R2FSBSL
Description:
40.2Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E40R2FSBSL
  • Resistance
    40.2Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm