  • RNR60E4173BSRSL1
RNR60E4173BSRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E4173BSRSL1
HK JDW NO:
866-RNR60E4173BSRSL1
Description:
4.17kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E4173BSRSL1
  • Resistance
    4.17kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm