  • RNR60E45R9BSRSL
RNR60E45R9BSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E45R9BSRSL
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR60E45R9BSRSL
Package:
Datasheet:
RNR60E45R9BSRSL
Description:
45.9Ohm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E45R9BSRSL
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    45.9Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm