  • RNR60E47R5BSBSL
RNR60E47R5BSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E47R5BSBSL
HK JDW NO:
866-RNR60E47R5BSBSL
Description:
47.5Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E47R5BSBSL
  • Resistance
    47.5Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm