  • RNR60E5360FRBSL1
RNR60E5360FRBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E5360FRBSL1
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR60E5360FRBSL1
Package:
Datasheet:
RNR60E5360FRBSL1
Description:
5.36kOhm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E5360FRBSL1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    5.36kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm