  • RNR60E57R6BSRSL1
RNR60E57R6BSRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E57R6BSRSL1
HK JDW NO:
866-RNR60E57R6BSRSL1
Description:
57.6Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E57R6BSRSL1
  • Resistance
    57.6Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm