  • RNR60E8451FPRSL
RNR60E8451FPRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E8451FPRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E8451FPRSL
Description:
8.45kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E8451FPRSL
  • Resistance
    8.45kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm