  • RNR60E9090BRBSL1
RNR60E9090BRBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E9090BRBSL1
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR60E9090BRBSL1
Package:
Datasheet:
RNR60E9090BRBSL1
Description:
9.09kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E9090BRBSL1
  • Resistance
    9.09kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm