  • RNR60E9313BSRSL
RNR60E9313BSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E9313BSRSL
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR60E9313BSRSL
Description:
9.31kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E9313BSRSL
  • Resistance
    9.31kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm