  • RNR60E94R2BRBSL1
RNR60E94R2BRBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E94R2BRBSL1
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR60E94R2BRBSL1
Description:
94.2Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E94R2BRBSL1
  • Resistance
    94.2Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm