  • RNR65E1301FMBSL65
RNR65E1301FMBSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR65E1301FMBSL65
HK JDW NO:
866-RNR65E1301FMBSL65
Package:
Datasheet:
RNR65E1301FMBSL65
Description:
1.3kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR65E1301FMBSL65
  • Resistance
    1.3kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm