  • RNR65E1781FPM7765
RNR65E1781FPM7765
advertisement
Manufacturer No:
RNR65E1781FPM7765
HK JDW NO:
866-RNR65E1781FPM7765
Description:
1.78kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR65E1781FPM7765
  • Resistance
    1.78kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm